Ceny widoczne po zalogowaniu.
Producent:
demoniq
Znaki szczególne
Kolor :czarny
Gwarancja:Produkt nowy - gwarancja 24 miesiące
W komplecie: biustonosz, pas do pończoch, stringi.
Komplet bielizny: CATHERINE

W komplecie:
Biustonosz
Pas do pończoch
Stringi


Catherine to elegancki zestaw bielizny, który przykuwa uwagę jako całość oraz zachwyca doskonałym dopracowaniem detali, widocznym w każdym elemencie kompletu : biustonoszu, pasie do pończoch i stringach.
 
Biustonosz pięknie uwydatnia kształt piersi. Efekt ten uzyskano dzięki usztywniającym elementom w miseczkach oraz transparentnej i stabilnej siateczce. Urokliwie prezentuje się górna część biustonosza, ozdobiona czarno-złotą koronką. Jest wygodny i łatwy do dopasowania dzięki regulatorom na ramiączkach i 2-u stopniowemu zapięciu z tyłu.
Pas do pończoch z przodu przypomina krótką spódniczkę, wykonaną z czarnej transparentnej siateczki w kolorze czarnym. Okazale i spektakularnie prezentują się widoczne z przodu elementy z czarno-złotej koronki.  Z tyłu półokrągłe wycięcie pasa efektownie ukazuje ponętny kształt pośladków, ozdobionych stringami. Dzięki kilkustopniowemu zapięciu oraz regulowanym paskom do przypinania pończoch, doskonale można go dopasować, aby połączyć atrakcyjny wygląd z wygodą.
Stringi będące w komplecie, seksownie uwydatniają krągłości pośladków i nadają im ponętnego charakteru. Na szczególną uwagę zasługują eleganckie detale wykonane z czarno-złotej koronki. Tworzą symetryczne wzory zarówno z przodu jak i z tyłu oraz wizualnie nawiązują do biustonosza i pasa do pończoch. 
 
Kolor bielizny: czarny
Dostępne rozmiary bielizny: XL,XXL
Skład bielizna: 95 % poliester, 5 % elastan