kolekcja Black Rose


baner_BR2014LL
Black Rose collection - Mocna i głęboka czerń materiału, srebrne metalowe akcesoria, czerwone sznurowania to podkreślenie siły drapieżnej i władczej strony natury każdej kobiety.  

Black Rose podkreśla mroczny seksapil w najdoskonalszym wydaniu. Odbijające światło lśniące materiały typu „wetlook” nadają blasku i energii. Doskonale zaprojektowana linia podkreśla piękno kobiecego ciała, odkrywając znaczne jego fragmenty, jednocześnie zostawia nutę podniecającej tajemnicy. Jest wyjątkowo energetyzująca i seksowana. Dekoracyjne, srebrne lub złote  łańcuszki lśnią i podkreślają ekscytujące kształty, a przy każdym ruchu sylwetki wydają podniecający metaliczny dźwięk. Jeśli chcesz poczuć nieograniczoną wolność, podkreślić swój mocny, władczy charakter ta linia jest stworzona dla Ciebie. Warto zwrócić uwagę na komplet Anette, który składa się z trzech podniecających elementów: fantastycznie seksownej mini sukienki, która dzięki swoim przezroczystościom zaprasza do zabawy, a lśniącymi fragmentami zapowiada pikantne doznania. Suwak biegnący dokładnie przez środek tylnej części stroju, podkreśla piękno linii kobiecych pleców. Rękawiczki z łańcuszkami i nawiązujące stylem stringi, dają szansę na powolne ich zdejmowanie i  rozgrzewanie atmosfery. Jeszcze bardziej drapieżnego charakteru podczas wyrafinowanych zabaw dodaje komplet Isabelle. Z przodu charakteryzujący się połączeniem gładkiej i intensywnej czerni materiału typu „wetlook” z delikatnym i transparentnym tiulem, atrakcyjnie ukazującym dekolt. Z  tyłu odkryte plecy i kształt szortów apetycznie podkreśla linię pośladków i bioder. Całości niesamowitego efektu dopełnia pasek ze srebrnych łańcuszków.


Kolekcja Black Rose to zjawiskowe połącznie czarnych, elastycznych materiałów : tiulu i „wetlook”, ujętych w niecodziennych i zaskakujących wzorach. Każdy komplet tej kolekcji charakteryzuje się poza zaskakująco świeżym i nowoczesnym wzornictwem także niesamowitą wygodą. Wyraziste materiały zaskakują delikatnym i miłym dotykiem na skórze. Całości efektu dopełniają drobne, ale doskonale dopasowane do każdego kompletu detale w postaci sznurowań, czerwonych kokardek, dekoracyjnych łańcuszków, koronek.

w komplecie: koszulka, stringi.
Kolor : czarny
Cena widoczna po zalogowaniu

W komplecie: body z łańcuszkiem, rękawiczki z łańcuszkami
Kolor : czarny
Cena widoczna po zalogowaniu

w komplecie: sukienka, stringi.
Kolor : czarny
Cena widoczna po zalogowaniu

w komplecie: sukienka, stringi, rękawiczki, podwiązka.
Kolor : czarny
Cena widoczna po zalogowaniu

ZOE - body w kolorze czarnym
Kolor : czarny
Cena widoczna po zalogowaniu

W komplecie: sukienka z łańcuszkami, stringi z łańcuszkami
Kolor : czarny
Cena widoczna po zalogowaniu

W komplecie: body z czerwonymi tasiemkami,; długie, sznurowane rękawiczki
Kolor : czarny
Cena widoczna po zalogowaniu