Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas w wersji elektronicznej  kupon z kodem rabatowy - 20 % na dowolnie wybrane 3 komplety bielizny demoniq.
news mini
Kliknij Tutaj, aby się zapisać do newslettera

Wysyłka GRATIS
każde zamówienie powyżej 100 zł
dostawca_pocztapolska

 dostawca_paczkomaty_y

Nadine
Dowiedź się więcej o naszych kolekcjach bielizny
Poznaj kulisy sesji zdjęciowych
Zobacz pikantne prezentacje naszych kompletów
Kliknij TUTAJ

kolekcja Mistress

logo_MC

Mistress_baner

     Kolekcja Mistress prezentuje kolejne oblicze marki demoniq.
Pobudzająca zmysły,
Bezkompromisowa,
Odważna,
Nowatorska,
Mroczna,
Zmysłowa…
     Te wszystkie zwroty doskonale określają jej charakter, klimat, oraz trafnie definiują Kobiety do których jest kierowana…
     Tworząc ją, kierowaliśmy się przede wszystkim podkreśleniem zmysłowości kobiecego ciała, które potrafi inspirować, zachwycać, prowokować do poszukiwań nowych emocji. Pragniemy także wydobyć i zdefiniować na nowo piękno świata bardziej odważnych zabaw, które są pełne tajemnicy i swoistego uroku.
     Przygotowaliśmy dla Was unikalne produkty, wyróżniające się wyglądem, prezentacją, wygodą jak i trwałością. Każdy komplet to spójna, jednolita propozycja, która wpisuje się w intrygujący świat dominacji.
     Piękno tkwi w różnych obliczach erotycznej ekspresji. Coraz częściej przekonujemy się, że przekraczanie pewnych barier, które do niedawna wydawały się czymś, czego się nie przekracza… staje się wycieczką w rozkoszne nieznane krainy. Ciekawość inspiruje, pobudza wyobraźnię, a ona rozpala zmysły…, a one… potrzebują różnych bodźców. Nasza kolekcja Mistress inspiruje – spojrzenie na każdą kobietę w dowolnym komplecie, rozpali zmysły każdego, który będzie mógł ją podziwiać i jednocześnie poczuć dreszcz emocji, gdy uzmysłowi sobie kto ma władzę i dyktuje warunki w tym magicznym momencie.
     Każdy komplet kolekcji Mistress został przygotowany  i adresowany do Kobiet, które uwielbiają przełamywać bariery i tabu, a także podkreślają własne, władcze upodobania poprzez dobór strojów i bielizny. Doskonale podkreślona sylwetka, błyszcząca czerń pełna jasnych, metalicznych  refleksów, srebrne, metalowe dodatki, czerwone sznurowania… Kolekcja Mistress zaspokoi gusta najbardziej wyrafinowanych osób.
     Wygoda i komfort użytkowania każdego kompletu również zostaną docenione. Dobór elastycznych materiałów oraz doskonałe profilowanie każdego kompletu powodują, że bardzo dobrze dopasowują się do ciała, podkreślając jego linię, kierując wzrok ku atrakcyjnie podkreślonym pośladkom, biodrom, piersiom.
     Szczególne wielki nacisk położyliśmy, na podkreślenie piękna linii kobiecego ciała, jedocześnie skupiając uwagę na jego najbardziej seksownych fragmentach. Dlatego można podziwiać głębokie dekolty odsłaniające kształt piersi, ukazane zachęcająco do klapsów nagie pośladki i biodra, dodatkowo apetycznie podkreślone przez łagodne linie czarnych stringów.
     Zależało nam także na tym, aby każdy produkt posiadał atrakcyjne, wpisujące się w charakter kolekcji zdjęcia oraz piękne i trwałe opakowanie. Uzyskaliśmy dokładnie taki efekt jakiego Wy i my oczekujemy. Otrzymujecie od nas kreatywnie zaprojektowany produkt, doskonale wykonany z wysokiej klasy materiałów. Opakowanie zachwyca i zachęca aby jeszcze bardziej poznać markę demoniq.
     Markę, która odkrywa przed Wami różne oblicza erotyki i zaprasza do przeżywania emocji podczas przekraczania granic wyobraźni.

  • Sortuj według:
  • Wyników na stronie:
  • Zakres cen:od:do:
 
1354183240_82 2bezpayU

2013-2016 wszelkie prawa zastrzeżone dla demoniq