Bezpieczne zakupy

1.     Zapewniamy poufność przekazywanych nam danych dzięki stosowaniu protokołu SSL (Secure Socket Layer v3).

logo_SSL
Sklep demoniq24.pl posiada certyfikat SSL (Secure Socket Layer). Certyfikat SSL jest narzędziem zapewniającym ochronę witryny internetowej, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną pomiędzy sklepem, a Klientem. Certyfikat SSL jest rodzajem zabezpieczenia polegającym na kodowaniu( szyfrowaniu)  danych przed  ich wysłaniem z przeglądarki Klienta i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na serwer sklepu demoniq.pl. Informacja wysyłana z serwera sklepu do Klienta jest również kodowana, a po dotarciu do celu dekodowana. Kodowaniu podlegają także wiadomości newsletter.
Dla własnego bezpieczeństwa zalogowany Klient  powinien pamiętać, aby po zakończonej sesji wylogować się ze strony sklepu demoniq24.pl. W tym celu należy kliknąć link "Wyloguj się" widoczny w prawym górnym rogu nawigacji Sklepu. Samo wyłączenie okna przeglądarki nie jest równoznaczne z zakończeniem dokonywanej operacji.
 
2.      Przelewy24 - Płatności kartami kredytowymi, przelewami bankowymi on-line oraz za pośrednictwem konta PayPal.
 
W wypadku, gdy Użytkownik podejmuje decyzję o dokonaniu płatności Przelewy24, jest przekierowany na stronę podmiotu autoryzującego transakcję, firmę PayPro działającą pod adresem http://www.przelewy24.pl. Sklep demoniq24.pl, nie ma dostępu do danych kart kredytowych ani nie przechowuje danych z tychże kart kredytowych. W przypadku wybrania metody płatności PayU dane niezbędne do dokonania płatności są przekazywane do Centrum Autoryzacji płatności. Sklep nie ma dostępu, ani nie przechowuje danych niezbędnych do logowania w wybranym przy płatności banku.
Sklep demoniq24.pl, współpracuje z operatorem płatności PayPro S.A. ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań. NIP: 779-236-98-87.

3.     Bezpieczeństwo danych osobowych.
 
Sklep demoniq24.pl, podejmuje wszelkie uzasadnione działania mające na celu ochronę danych osobowych użytkowników sklepu demoniq24.pl.  Oznacza to m.in. utworzenie odpowiednich zasad i procedur służących ograniczeniu do minimum ryzyka nieuprawnionego dostępu do danych użytkowników i ryzyka ich ujawnienia. Informacje przekazywane przez użytkowników sklepu są przetwarzane i przechowywane z zastosowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa zgodnych z wymogami stawianymi przez obowiązujące przepisy prawa.
Sklep demoniq24.pl, nie gwarantuje jednak całkowitego wykluczenia ryzyka nieuprawnionego wykorzystania danych osobowych przez osoby nieupoważnione działające w sposób sprzeczny z prawem. Wszelkie hasła do kont należy przechowywać w bezpiecznym miejscu i nie powinno się ich ujawniać osobom trzecim. Jeśli hasło zostanie wykorzystane w nieuprawniony sposób lub dojdzie do innego zagrożenia bezpieczeństwa, należy natychmiast powiadomić o takiej sytuacji Inspektora Danych Osobowych.