Rejestracja

* Prosimy o wypełnienie wszystkich pól
Minimalna ilość znaków: 8
Co najmniej jedna mała litera
Co najmniej jedna duża litera
Co najmniej jedna cyfra
Hasła muszą być identyczne

*  Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera z informacjami oraz aktualnymi promocjami sklepu demoniq24.pl, drogą elektroniczną. Adres e-mail podany podczas rejestracji , nie będzie udostępniany osobom trzecim. Z newslettera można zrezygnować w każdej chwili poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@demoniq.pl lub poprzez kliknięcie w link rezygnacji znajdujący się w każdym newsletterze.

**  Dane osobowe podane podczas rejestracji będą przechowywane i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówień składanych w sklepie demoniq24.pl. Dane osobowe można zmieniać po zalogowaniu na konto klienta. Dane osobowe można trwale usunąć w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@demoniq.pl z żądaniem trwałego usunięcia konta i danych osobowych.  

***  Wypełniając ten formularz akceptują Państwo regulamin sklepu demoniq24.pl i wyrażają zgodę na umieszczenie swoich danych w naszej bazie i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883 oraz Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Brak potwierdzenia regulaminu oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi nam realizację zamówień składanych w naszym panelu www.demoniq24.pl