Formy płatności, terminy i koszty wysyłki - POLSKA


PONIŻSZE INFORMACJE DOTYCZĄ WYSYŁEK ZAMÓWIEŃ WYŁĄCZNIE NA TERENIE POLSKI. 


Dla wygody Klientów i ułatwienia podjęcia decyzji, na którą formę opłaty i dostawy się zdecydować, poniżej zebrano kluczowe i najważniejsze informacje z tym związane. Wybrana opcja opłaty za zamówienie oraz sposób dostawy mają wpływ na wysokość opłat oraz czas dostawy towaru. 

Podczas finalizacji zamówienia w sklepie demoniq24.pl Klient ma do wyboru 3 formy płatności oraz 3 sposoby dostawy towaru.

Formy płatności:
   > za pobraniem
   > przedpłata: przelew tradycyjny
   > przedpłata: on-line

Formy dostawy towaru:
   > Poczta Polska
   > kurierzy GLS
   > paczkomaty InPost

Formy płatności

1.       Za pobraniem – przy odbiorze

Zapłacisz pełną kwotę wartości zamówienia i kosztów przesyłki listonoszowi lub kurierowi, podczas odbioru zamówionego towaru pod adresem wskazanym w formularzu zamówienia.

2.       Przelewem tradycyjnym

2.1   Wpłata w placówce Poczty Polskiej lub agencji bankowej
Czas na dokonanie płatności: 2 dni. Wpłatę gotówkową możesz uregulować w okienku pocztowym w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub dowolnej agencji bankowej. Klient wybierając opcję płatności przelewem tradycyjnym  po potwierdzeniu zamówienia w koszyku sklepu demoniq24.pl ma możliwość wydrukowania BDW (Bankowego Dowodu Wpłaty), zawierajacego informacje o zamówieniu. Druk BDW jest niezbędny podczas płatności w placówce Poczty Polskiej lub punkcie bankowym. Druk dostępny jest w historii zamówienia. 
 
2.2   Bezpośrednia wpłata on-line na rachunek sklepu demoniq24.pl

Czas na dokonanie płatności 1 dzień. W tym wypadku wpłaty wartości zamówienia oraz kosztów przesyłki należy dokonać bezpośrednio na rachunek bankowy sklepu demoniq24.pl. W opisie należy podać datę i numer zamówienia, który wygeneruje się automatycznie po jego złożeniu i jest podany w mailu z linkiem potwierdzającym zamówienie. Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu wpływu środków na niżej wskazany rachunek.

Prosimy o wpłatę najpóźniej następnego dnia od daty otrzymania e-maila potwierdzającego zamówienie i opisanie przelewu zgodnie z niżej podanym wzorem:

Zapłata za zamówienie nr:  XXXXX z dnia: DD.MM.RRRR

Numer zamówienia oraz data znajdują się w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.


Wpłaty należy dokonać na numer rachunku:

49 1140 2017 0000 4102 1299 3452

Przykład prawidłowo opisanego przelewu na rachunek sklepu demoniq24.pl:


„zapłata za zamówienie nr:  1124 z dnia 24.05.2022”

3.    
Płatność on-line

Możesz zapłacić przelewem bankowym, kartami płatniczymi za pośrednictwem Internetu. Metoda ta jest szybsza, bezpieczniejsza i wygodniejsza od przelewu tradycyjnego oraz znacznie tańsza od opcji: za pobraniem.


Sklep demoniq24.pl proponuje płatności w systemie Przelewy24.

Przelewy24 - szybkie i bezproblemowe dokonywanie płatności. Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia przez sklep demoniq24.pl, za pomocą serwisu Przelewy24.pl., który umożliwia dokonanie płatności za pomocą:

  >   przelewów bankowych
  >   kartami płatniczymi: kartą kredytową, debetową i przedpłaconą
  >   międzynarodowych systemów płatniczych: PayPal i Skrill
  >   płatności gotówkowych
Klient, który wybiera opcję płatności Przelewy24 podczas składania zamówienia w sklepie demoniq24.pl, zostaje automatycznie przekierowany do serwisu Przelewy24.pl, gdzie dokonuje płatności postępując zgodnie z wytycznymi serwisu. Szczegółowe informacje na temat form płatności obsługiwanych przez Przelewy24 znajdują się na końcu niniejszego materiału i Tutaj.

Informacje dotyczące karty płatniczej przesyłane są bezpośrednio pomiędzy Klientem a serwisem Przelewy24 nie są udostępniane obsłudze sklepu demoniq24.pl. Znane one są tylko bankowi rozliczającemu transakcje.

Termin płatności dokonywanej za pomocą Przelewy24.pl: 1 dzień - bezpośrednio po potwierdzeniu zamówienia w sklepie demoniq24.pl.

Wysyłka towaru

W sklepie demoniq24.pl Klient ma do wyboru 3 formy dostawy towaru.

1.     Poczta Polska – przesyłka Kurier 48

Czas dostarczenia paczki przez Pocztę Polską: do 3 dni roboczych. Doręczyciel przynosi przesyłkę w dni robocze pod wskazany adres w godzinach od 8-20, nie ma możliwości wyboru godziny dostarczenia. Przesyłka jest wydawana przez doręczyciela osobie, do której została zaadresowana, a w razie jej nieobecności osobom zameldowanym lub przebywającym pod adresem podanym jako adres wysyłki. Nie ma możliwości zastrzeżenia odbioru przesyłki przez konkretną osobę. W przypadku, gdy doręczyciel nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, albo osoba odbierająca nie ma środków pieniężnych na zapłatę za przesyłkę, doręczyciel zostawia awizo uprawniające do odbioru przesyłki we wskazanej na awico placówce Poczty Polskiej S.A. w ciągu 7 dni. Po 7 dniach Klient otrzymuje awizo powtórne uprawniające do podjęcia przesyłki w ciągu kolejnych 7 dni. Jeśli przesyłka nie zostanie podjęta w terminie 14 dni od dnia pierwszego awizo następuje jej zwrot do  sklepu internetowego.
Jeśli paczka jest adresowana na firmę, to pomimo podania imienia i nazwiska na liście przewozowym, doręczyciel pozostawi przesyłkę w miejscu odbioru korespondencji, np. sekretariacie, recepcji, magazynie.

Jeżeli w ciągu 7 dni od otrzymania potwierdzenia nadania paczki ze sklepu demoniq24.pl paczka nie zostanie dostarczona i nie otrzymają Państwo awizo prosimy o kontakt z Urzędem Pocztowym. Jeżeli przesyłki dla Państwa nie ma do odebrania w Urzędzie Pocztowym należy skontaktować się ze sklepem demoniq24.pl drogą mailową: kontakt@demoniq.pl lub telefoniczną: +42 2398572.

2.     Kurier GLS

Czas dostawy przez kuriera GLS wynosi do 2 dni roboczych. Przy wyborze Kuriera GLS oraz płatności za pobraniem  - w przypadku niezastania Klienta pod wskazanym adresem albo braku środków pieniężnych na zapłatę za przesyłkę - kurier zostawia awizo z kontaktem do najbliższego oddziału USP.  Po awizie następnego dnia roboczego ponawiana jest próba doręczenia. Po drugim awizie przesyłka zostaje wstrzymana w magazynie do wyjaśnienia sprawy. Dział Obsługi Klienta GLS  kontaktuje się z Klientem w celu ustalenia terminu kolejnej dostawy. W celu sprawnego dostarczenia przesyłki, Klient zobowiązany jest do podania numeru telefonu komórkowego podając dane do dostawy podczas zamawiania towaru w sklepie demoniq24.pl.

3.     Paczkomaty In Post

Przesyłki doręczane są do paczkomatu do 2 dni roboczych od daty nadania. Informacja o dacie nadania i numerze przesyłki jest wysyłana drogą mailową z serwisu demoniq24.pl w dniu zdania paczki kurierowi. Druga informacja - o gotowości przesyłki do odbioru wraz z kodem dostępu do wskazanej skrytki zostanie przesłana sms-em z serwisu InPost.

Na odebranie paczki masz 3 dni. Po 2 dniach otrzymasz ponowne przypomnienie SMS-em/ e-mailem o odbiorze paczki. Po 3 dniach paczka zostanie przekazana do Oddziału InPost. Po 14 dniach od momentu dostarczeniu paczki do Paczkomatu InPost przesyłka zostanie odesłana z powrotem do nadawcy. Lista oddziałów In Post znajduje się pod na oficjalnej stronie internetowej paczkomaty InPost lub Tutaj.

Podczas składania zamówienia w sklepie demoniq24.pl wybierz opcję "Paczkomaty InPost" i wskaż paczkomat w swojej okolicy, do którego ma trafić Twoja paczka. O doręczeniu przesyłki do paczkomatu dowiesz się z wiadomości e-mail i SMS.

Dzięki tej usłudze sam decydujesz, kiedy odbierzesz przesyłkę z paczkomatu.
Przy wyborze dostawy poprzez paczkomat InPost koniecznie należy w formularzu zamówienia (dane adresowe odbiorcy przesyłki) podać numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.

Zasady zamawiania i odbierania przesyłek z paczkomatów InPost przez Klientów znajdują się na oficjalnej stronie internetowej paczkomaty InPost lub Tutaj.

4.     Zbiorcze zestawienie kosztów przesyłek i płatności  

Sposób płatności

Dla zamówień płatnych przelewem tradycyjnym i Przelewem24

Dla zamówień płatnych przy odbiorze - pobranie

Sposób dostawy

Wartość zamówienia powyżej 250 zł

Wartość zamówienia poniżej 250 zł

Wartość zamówienia powyżej 200 zł

Wartość zamówienia poniżej 200 zł

Przesyłka pocztowa Poczta Polska - Kurier48

gratis

17 zł

3 zł

20 zł

Przesyłka kurierska GLS

18 zł

18 zł

22 zł

22 zł

Paczkomaty In Post

gratis

17 zł

nie dotyczy

Powyżej przedstawione ceny są cenami brutto i dotyczą wysyłek wyłącznie na terenie Polski.